Rövidpályás OB 2019 1. nap döntői

Fantasztikusan zàrult az első nap. Sportolóink két dobogós helyezést is szereztek a kaposvàri bajnoksàgon.

100 méteres női hátúszàs versenyszàmban Szilágyi Gerda 3. helyen Ollé Mónika pedig a 6. helyen végzett.
Gerda ezzel az eredményével 16 éves országos csúcsot javított meg 1,7 másodperccel.

Békési Dániel a férfiak 50 méteres gyorsúszásában a “B” döntőbe jutott és a 6. helyen végzett.

A nap zàrófutamàm 4×50 méteres mix vegyesváltóban Szilágyi Gerda – Ollé Mónika – Börcsök Dàniel – Békési Dániel bravúros ezüst érmet szerzett.

Óriàsi gratulàció a fantasztikus eredményekhez. A versenyen készült képek az IDE kattintva érhető el.

Az egész csapat a verseny folyamán egyéni rekordokat úszott. Reméljük a mai folytatás is hasonlóan eredményes lesz.