Rólunk

Egyesületünk 2018-ban alakult és kezdte meg munkáját az Duna Arénában, mely kitűnő terepet biztosít az utánpótlás nevelésre, és a versenyfelkészülésre is.

2019-től 9-15 fő utánpótlás indulót neveztünk különböző korosztályokban (Gyermek, Serdülő és Ifjúsági) az Országos Bajnokságokra, vidéki versenyekre, valamint az Ifjúsági Világbajnokságokra és az ifjúsági Európa bajnokságokat. A csoportok képességszint és eredményesség alapján differenciáltak, az éves munka és versenyeztetés tervszerűen zajlik az éves versenynaptár alapján. Sportágfejlesztési koncepcióink eredményeképp jövőképünkben egy stabilan a nemzetközi normáknak megfelelő utánpótlás/verseny bázis szerepel.

A folyamatosan növekvő érdeklődést látva, reális célként tűztük ki és értük el a sportolói létszám  19 fő megtartását. Egyesületünk nem csupán a versenysportra fókuszál, hanem minden sportolni vágyó fiatal számára lehetőséget kíván nyújtani a sportoláshoz, és az egészséges életmód kialakításának lehetőségéhez.